WSPÓŁPRACA

Świetnie się składa, bo z chęcią poznam Twoje projekty. Jestem otwarta na różne formy współpracy:

  • współpraca recenzencka
  • patronat medialny
  • organizacja konkursu
  • artykuł sponsorowany
  • banner reklamowy

Dlaczego warto ze mną współpracować? Jestem osobą skrupulatną i sumienną, wywiązującą się z powziętych zobowiązań. Przykładam się do każdego projektu i staram się w pełni wykorzystać jego potencjał. Pisząc artykuł zwracam baczną uwagę na poprawną polszczyznę i przekazuję treść w formie przystępnej dla czytelnika. Biały Notes posiada konta na Facebooku i Instagramie – są to dodatkowe kanały, na których mogę promować książki bądź inne produkty.

Mam na koncie kilka sukcesów – zaufało mi pięć polskich wydawnictw oraz Daria z portalu Lady DeVi, czyli recenzje książkoholiczki. Pisałam polecajki na skrzydełka czterech książek, a dwie z nich objęłam patronatem medialnym. Udało mi się także przeprowadzić wywiad z panią Klaudią Kloc-Muniak, autorką powieści „Gdybym jej uwierzył”.

Zastrzegam sobie czterotygodniowy termin na zrecenzowanie jednej powieści. Pełną recenzję publikuję na blogu Biały Notes, natomiast krótką opinię z odnośnikiem do tekstu na portalach Lubimy Czytać, Tania Książka, Granice oraz Empik. W razie potrzeby mogę rozszerzyć zasięg.

Jesteś zainteresowany? W celu ustalenia szczegółów napisz do mnie na adres kontakt@bialynotes.pl lub wypełnij formularz kontaktowy – razem możemy stworzyć coś ciekawego. 🙂