Miłość zapisana w gwiazdach

„MIŁOŚĆ ZAPISANA W GWIAZDACH”

Jaki powinien być partner idealny? Zabawny, inteligentny, dbający o siebie, uprzejmy, życzliwy? Myślę, że przede wszystkim dobrze do nas dopasowany. Tylko jak to dopasowanie zweryfikować na starcie i nie narażać się na długoterminowe inwestowanie uczuć w kogoś, kto koniec końców i tak okaże się nieodpowiedni? Z pomocą przyjdzie niezwykle trafny horoskop partnerski „Miłość zapisana w gwiazdach”, który w przystępny i bardzo sympatyczny sposób podpowie, czy astrologia sprzyja Waszemu związkowi (czy wręcz przeciwnie) i udzieli porad dotyczących poprawy Waszego życia miłosnego.

Książka „Miłość zapisana w gwiazdach” przedstawia wróżby partnerskie dla wszystkich możliwych kombinacji znaków zodiaku. Przepowiednie opisują pokrótce cechy charakterystyczne danego znaku i wskazują te, które będą rozwijać związek oraz takie, które mogą przyczynić się do jego rozpadu. Możecie sądzić, że kategoryzowanie ludzi wedle znaku zodiaku to bujda, że nie da się przypisać jednakowych cech dużej grupie osób, ale uwierzcie mi – TO SIĘ SPRAWDZA! Horoskop dla mnie i mojego męża idealnie pokrywa się z faktycznym stanem naszego związku (jest bardzo dobrze, ha 😀 ), a znajome pary, którym przeczytałam wróżby dla ich znaków, również potwierdziły pełną zgodność. Mnie samej trudno było w to uwierzyć, ale „Miłość zapisana w gwiazdach” mówi stuprocentową prawdę.

Miłość zapisana w gwiazdach

Horoskopy partnerskie Brada Kronen’a to jednak nie tylko weryfikacja astrologicznego dopasowania bądź jego braku. Autor książki doradza także, jak wspomóc swój związek i co zrobić, aby nawet niefortunne koniugacje miały szansę na szczęśliwe pożycie. Osoby otwarte na wskazówki mogą wynieść z tych porad wiele cennych informacji, tym bardziej, że pan Kronen nie atakuje ani nie wydaje rozkazów, tylko w sympatyczny i miejscami zabawny sposób stara się skierować poszczególne znaki na dobrą drogę. Warto dodać, że jego podpowiedzi nie opierają się na osobistych poglądach, a podyktowane są profesjonalną astrologią i dzięki temu mają ogromną szansę na trafność.

Wielu uważa, że wiara w horoskopy jest śmieszna, ale bądźmy szczerzy – jak często zdarzało Wam się zajrzeć na ostatnią stronę gazety, aby dowiedzieć się co nieco o swojej przyszłości? Zamiast jednak łapać za zmyślone pismakowe bzdury, sięgnijcie po autora, który zna się na rzeczy. „Miłość zapisana w gwiazdach” to w pełni profesjonalna, a przy tym niezwykle przystępna książka, w której wróżby rzeczywiście się sprawdzają. Co więcej, jest to tytuł ponadczasowy, ponieważ nie koncentruje się konkretnym roku, a znaki zodiaku przecież się nie zmieniają (no chyba, że NASA faktycznie wprowadzi znak Wężownika 😉 ). Krótko mówiąc – ten partner, czy inny, „Miłość zapisana w gwiazdach” zawsze będzie aktualna. Polecam! 🙂

ZA KSIĄŻKĘ SERDECZNIE DZIĘKUJĘ

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Zaznaczone pola są wymagane. *