Instrukcje rzeczy łatwych

„INSTRUKCJE RZECZY ŁATWYCH”

Nie ocenia się książki po okładce… ani po grubości! Któż by pomyślał, że 30-stronicowa książeczka, wyglądem przypominająca zeszyt szkolny albo mały notatnik, może być skarbnicą życiowych porad, które potrafią odmienić ludzkie myślenie. Niewiarygodne, prawda? Ale takie właśnie są „Instrukcje rzeczy łatwych” autorstwa Piotra Nowickiego, czyli przezabawny poradnik z przymrużeniem oka, który ucząc czytelnika prostych, codziennych czynności każe mu spojrzeć inaczej na swoje życie.

„BANALNY” SPOSÓB NA ŻYCIE

W „Instrukcjach rzeczy łatwych” nie odnajdziemy klasycznych „poradnikowych” podpowiedzi z gatunku „Uwierz w siebie, a będzie ci jak w niebie” czy „Czysty dom, to czyste życie”. „Instrukcje rzeczy łatwych” obfitują za to w porady dotyczące picia wody, leżenia, otwierania drzwi czy ziewania. „To przecież głupie, każdy wie jak się leży” – pomyślicie. Otóż okazuje się, że nie do końca! Piotr Nowicki, pod otoczką zwykłych codziennych czynności, przekazuje nam bowiem sposoby na zaangażowanie się we własne życie i czerpanie z niego pełnymi garściami.

Czy zauważyliście, że w ostatnich czasach towarzyszy nam wszechobecna bylejakość? Śniadanie jemy na szybko i byle jak, ubieramy się wygodnie i byle jak, czas wolny spędzamy na oglądaniu kotów w internecie… czyli byle jak. „Instrukcje rzeczy łatwych” uświadamiają, że odrobina prawdziwego zaangażowania w każde, nawet najbardziej banalne działanie, może ukazać nam inny obraz rzeczywistości i zamienić codzienną egzystencję w pełne zabawy, pasji i wyzwań ŻYCIE.

TRZEBA TO PRZECZYTAĆ!

Niezależnie od tego, czy jesteście spełnionymi ludźmi sukcesu, czy związanymi z rodziną domatorami, czy też nieco zagubionymi w swoim własnym świecie outsiderami powinniście przeczytać „Instrukcje rzeczy łatwych”. Ta niepozorna książeczka albo upewni Was w przekonaniu, że jesteście na dobrej drodze, albo podpowie Wam, jak na tę drogę trafić. Tyle mądrości na trzydziestu stronach – zdecydowanie polecam! 🙂

ZA KSIĄŻKĘ SERDECZNIE DZIĘKUJĘ

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Zaznaczone pola są wymagane. *