Czaromarownik

CZAROMAROWNIK – MAGICZNY KALENDARZ

Kalendarz rzecz potrzebna. Mała książeczka z datami pomaga rozplanować czas, rozłożyć obowiązki i lepiej się zorganizować. A co, jeśli praktyczny kalendarz połączymy z mniej praktyczną, ale uwielbianą przez kobiety magią i astrologią? Wtedy otrzymamy absolutnie wyjątkowy CzaroMarownik, czyli magiczny kalendarz na 2018 rok. 🙂

OKŁADKA PRAWDĘ CI POWIE

Magię CzaroMarownika widać już na okładce. Piękny kolor tła, efektowne zdobienia i klimatyczne symbole zdradzają, że nie mamy do czynienia ze zwyczajnym kalendarzem. Jednocześnie czar CzaroMarownika jest delikatny i nieprzesadzony. W moim odczuciu okładka przekazuje, że chociaż magię widzimy wokół siebie na co dzień, to nie jest ona oczywista. Kusi, nęci i wysyła sygnały, ale robi to dyskretnie i bez hałasu.

POKAŻ KOTKU CO MASZ W ŚRODKU

Na pierwszych stronach CzaroMarownika wita nas obszerny horoskop na cały rok. Jak to przy horoskopach bywa, daje on szerokie pole do interpretacji i może pasować do każdego. Wróżba dla mojego znaku była jednak pozytywna, zatem nie narzekam. 😉 Jedynym, czego mi zabrakło, jest podanie granicznych dat urodzenia, w których mieści się dany znak zodiaku. Niby każdy swój znak zna, ale nie zaszkodziłoby zamieścić takiej informacji.

Tym, co w CzaroMarowniku oczarowało mnie najbardziej, jest mnóstwo miejsca do pisania. Dla każdego dnia przeznaczono osobną stronę, nawet dla sobót i niedziel, które w większości kalendarzy muszą dzielić się miejscem. Dodatkowo daty nie posiadają podziałki godzinowej, która mnie osobiście bardzo irytuje. Super!

Czaromarownik

Karty CzaroMarownika są zdecydowanie mniej klimatyczne niż okładka. Spotkałam się z opiniami, że jest to wada kalendarza, który reklamuje się jako magiczny. Ja mam odmienne zdanie. Strony są bardzo czytelne, co ułatwia poruszanie się po CzaroMarowniku i odszukiwanie odpowiednich dat. Na pierwszy rzut oka faktycznie mało w nich magii, ale prostotę stron szybko doceni się podczas codziennego użytkowania.

CzaroMarownik to jednak nie tylko nie tylko daty. W kalendarzu odnajdziecie także mnóstwo ciekawych porad z zakresu medycyny naturalnej, kosmetologii czy dietetyki. Wskazówki są naprawdę cenne i interesujące, kilka z nich mam ochotę od razu wypróbować. Najbardziej zaciekawiły mnie domowe sposoby na wybielanie zębów, przepis na drinka zwalczającego ból głowy (czasem mi dokucza) oraz dieta, która pozytywnie wpływa na mózg.

PRAWDZIWIE MAGICZNY KALENDARZ

CzaroMarownik zdecydowanie mnie oczarował. Kalendarz jest piękny, klimatyczny i bardzo praktyczny. Chociaż został zaprojektowany z myślą o kobietach, to jego czytelność sprawia, że świetnie sprawdzi się również jako organizer dla mężczyzn. Mój mąż już zapowiedział, że przejmie ode mnie wersję finalną, ale niedoczekanie – sama będę korzystać z CzaroMarownika, który pomoże mi chociażby w lepszej organizacji blogowych wpisów.

Wszystkim, którzy używają kalendarzy, CzaroMarownik gorąco polecam. To doskonały wybór na 2018 rok. 🙂

Po więcej zdjęć CzaroMarownika wpadajcie na Facebooka Białego Notesu!

ZA KALENDARZ SERDECZNIE DZIĘKUJĘ

2 komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Zaznaczone pola są wymagane. *